Увага! Офіційний сайт Української асоціації маркетингу
змінив адресу на uam.in.ua
Ви автоматично перейдете на нову сторінку через 50 секунд.


 
на головну
напиши нам
Добавить в избранное
  Пошук »    
 

 

 

 
Разместить рекламу

  
POSADA.com.ua :: Работа в Киеве, Харькове, Одессе, образец резюме


 

     


   Книжки з маркетингу       Замовити книгуСкачать 

Всеукраїнська громадська організація «Українська Асоціація маркетингу»
ПІДПРИЄМЦІ У ГРОМАДЯНСЬКОМУ СУСПІЛЬСТВІ: СУЧАСНА ПРАКТИКА ТА ЗАВДАННЯ В УКРАЇНІ
Проект здійснений за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні.

 

«Щорічник УАМ 2008»
Маркетингові дослідницькі компанії за спеціалізацією робіт

«Маркетинг», В.Руделіус та колектив українських авторів К., Навчально-методичний центр «Консорціум із удосколенання менеджмент-освітив Україні», 2008
Сайт підручника http://www.studymarketing.in.ua/aboutbook.html
В основу 2-го українського адаптованого видання покладено 9-те видання популярного американського підручника «Marketing» Роджера А. Керіна, Еріка Н. Берковіца, Стівена В. Хартлі та Вільяма Руделіуса (видання провідної американської книговидавничої групи компаній The McGraw-Hill Companies, Inc.), який витримав дев’ять видань США і п’ять – у Канаді, а також міжнародне англомовне видання і переклади польською, російською, італійською, французькою, китайською та португальською мовами і вдосконалювався протягом двадцяти років міжнародним авторським колективом.
Теоретичні засади маркетингу супроводжуються численними маркетинговими прикладами. Підхід активного навчання поєднує ілюстрації із маркетингової практики українського та міжнародного бізнесу, статистичну інформацію, описи конкрентних проблемних ситуацій, фотографії, які яскраво демонструють, що насправді означає «робити маркетинг».
Поєднання унікальності підручника і новітніх технологій – це суттєвий ресурс для вивчення і успішного практичного застосування маркетингу. Фотографії, схеми, графіки й таблиці, ситуаційні вправи, зразок маркетингового плану дають читачеві можливість з більшою зацікавленістю працювати з підручником.
Наскрізне завдання «Створення вашого маркетингового плану» проводить через увесь процес розроблення ефективного маркетингового плану. Вивчаючи нові маркетингові концепції та підходи, студент одразу використовує їх у створенні власного маркетингового плану – так, як це відбувається у реальному бізнесі.
Підручник у доступній, зрозумілій формі висвітлює такі важливі питання, як сутність маркетингу, поняття маркетингової стратегії та її зв'язок із корпоративною стратегією, маркетингові дослідження, сегментація і позиціювання, характеристика складових комплексу маркетингу, загальні положення щодо управління процесом маркетингу.
Затверджено Міністерством освіти і науки України як підручник для студентів вищих навчальних закладів (лист « 1,11-307 від 31.01.07)

 

«Маркетинговий менеджмент»
Ф. Котлер, К.Л. Келлер та український колектив співавторів

В основу першого українського адаптованого видання «Маркетинговий менеджмент» покладено 12-е видання американського підручника класиків маркетингу Ф.Котлера та К.Л. Келлера, яке доповнене великою кількістю прикладів про діяльність компаній на українському ринку. Український колектив співавторів проілюстрував теоретичний матеріал книжки вдало підібраними прикладами та ситуаційними вправами, які допомагають краще зрозуміти теоретичні концепції.
Підручник «Маркетинговий менеджмент» – це єдине адаптоване видання книги Ф. Котлера у Східній Європі.
«Маркетинговий менеджмент» затверджено МОН України як підручник для студентів вузів, які навчаються за освітньо-кваліфікаційною програмою підготовки бакалаврів, магістрів у галузі знань «Економіка і підприємництво». Загалом підручник містить 22 розділи та додатки обсягом 709 сторінок і численні ілюстрації. В кінці кожного розділу наведено практичні завдання: теми для обговорення, приводи для роздумів та ситуаційні вправи для аналізу діяльності найбільш відомих українських та міжнародних компаній. Велику увагу у книжці приділено питанням оцінювання маркетингового середовища та проведення маркетингових досліджень, створення сильних торгових марок, розроблення нових ринкових пропозицій та ефективних стратегій довгострокового зростання.
Книга розрахована на викладачів та студентів вищих навчальних закладів, слухачів бізнес-шкіл, а також маркетологів-практиків, підприємців та усіх, кого цікавлять сучасні концепції маркетингу.

Скачать 

Брошуру “Дослідження технічних та програмних можливостей громадських організацій Україні в рамках спільного проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Спільнота споживачів та громадські об’єднання» можна замовити в офісі УАМ (телефони 456 08 94, 459 62 09).
Також з текстом брошури можна ознайомитися на сайті Програми розвитку ООН “Спільнота споживачів та громадські об’єднання” за адресою: www.consumerinfo.org.ua

Маркетинг: теорія, світовий досвід, українська практика. Підручник / за заг. ред. Старостиної А. О. — Київ: «Знання», 2009.

У підручнику розглядається сучасна концепція та основні принципи маркетингу, вітчизняний та світовий досвід маркетингової діяльності. Надаються відомості щодо методів прогнозування попиту, формування ринкових стратегій підприємства, ведення маркетингової інноваційної діяльності, розробки цінової та збутової політики, маркетингової логістики, системи маркетингових комунікацій, принципів міжнародного маркетингу. Викладено практичні аспекти проведення маркетингових досліджень, статистичної обробки даних, формування конкурентної і товарної стратегії підприємства, управління ризиками та інноваційною діяльністю.
Автори використовують метод навчання, який ґрунтується на аналізі конкретних практичних ситуацій, що дає змогу студентам оволодіти методикою застосування на практиці отриманих знань, сприяє розвитку аналітичних здібностей, готує їх до самостійного прийняття управлінських рішень.
Підручник розрахований на студентів, магістрантів, аспірантів та викладачів економічних факультетів вищих навчальних закладів напря¬мів «маркетинг», «економіка і підприємництво» та «міжнародна економіка», а також на маркетологів-практиків та підприємців.
Авторський колектив: доктори економічних наук, професори А.О. Старостіна, Н.П. Гончарова, В.Я. Заруба, О.Л. Каніщенко, Є.В. Крикавський, О.Є. Кузьмін, В.Є. Момот, П.Г. Перерва, В.А. Полторак, І.Л. Решетнікова, О.І. Черняк, Н.І. Чухрай; кандидати економічних наук, доценти А.О. Длігач, Й.А. Корнелюк, Н.Ю. Кочкіна, В.А. Кравченко, Л.А. Мороз; старший викладач В.В. Журило.

 
Перша українська книга про Директ-маркетинг!

За сім років розвитку Дні ДМ стали міжнародним майданчиком знайомств, обміну досвідом і ідеями, стартовим майданчиком безлічі нових бізнесів. За ці роки з трибуни прозвучали сотні доповідей. З них ми відібрали кращі для розміщення в Збірці. До Збірки увійшли статті, написані на основі 46 доповідей, що прозвучали на конференціях «Днів ДМ в Україні», і 41 кейс ДМ-проектів конкурсу «Direct Hit».

Збірка складається з трьох розділів:

  • Статті про нові технології в маркетингу.
  • Публікація семінару Алана Розенспена (США) «Як поліпшити Ваш директ-мейл» - популярний і дорогий семінар в Європі і США.
  • Опис реалізованих директ-маркетингових проектів: розробка ідеї, методи реалізації, оцінка результатів і аналіз можливих помилок.


Впевнені, що матеріали Збірки підштовхнуть Вас до нових думок, ідей, бажань, і для нових завдань Ви придумаєте нетривіальні рішення. І Ваша мрія теж збудеться, тому що думка матеріальна. Корисного Вам читання!
Технічна інформація про Збірку:
Книга повнокольорова, об'єм - 300 сторінок. Вартість – 39,00 грн. Для наших членів знижка 10%.
Доставка збірок по Україні - безкоштовна. Ви можете замовити Збірку «Дні Директ Маркетингу в Україні: кращі доповіді і кейси» прямо зараз подзвонивши по телефону (044) 492-70-42 або заповнивши бланк замовлення на сайті www.dmdays.com.ua

Видання УАМ
Скачать 
В книзі надані рекомендації щодо формування соціально-трудових відносин, напрямки розв’язання конфліктних ситуацій на підприємстві.
Скачать 
Книга призначена для людей, які бажали б розвивати свої лідерські якості, врахована гендерна стратегія лідерства і керівництва
Скачать 
Видання спрямоване на розкриття основних інструментів маркетингу, які необхідно застосовувати малим та середнім підприємствам.
Скачать
Книга містить основні поради щодо складання бізнес-планів для отримання кредитів.
Скачать
В книзі надруковані погляди роботодавців, провідних українських вчених та представленні міжнародні документі стосовно змісту та організації освіти маркетологів.

Замовлення книжок з маркетингу

ФИО
Компания
Название книги
* E-mail:
* Почтовый адресс:
   

 

  Наші координати:
03057, Київ-57,
пр.Перемоги, 54/1, оф.436
тел./факс. +38 (044) 456-08-94; 459 62 09
uma@kneu.kiev.ua
 
© 2001-2010
Українська асоціація маркетингу