Увага! Офіційний сайт Української асоціації маркетингу
змінив адресу на uam.in.ua
Ви автоматично перейдете на нову сторінку через 50 секунд.


 
на головну
напиши нам
Добавить в избранное
  Пошук »    
 

 

 

 
Разместить рекламу

  
POSADA.com.ua :: Работа в Киеве, Харькове, Одессе, образец резюме


 

     


   Про нас    Архів новинВГО "УАМ" є всеукраїнською громадською організацією, створеною за фаховою ознакою, і не має на меті отримання прибутку. Свою діяльність ВУГОВГОМ" здійснює згідно зі Статутом та Етичним Кодексом Асоціації.

Статут Асоціації регламентує основні напрями діяльності ВГО "УАМ", права та обов`язки її членів, структуру управління. Етичний Кодекс проголошує цивілізовані методи ведення маркетингової діяльності, коректні та чесні взаємовідносини між дослідниками і замовниками маркетингових досліджень, нерозголошення комерційної таємниці клієнтів з боку маркетологів. Приєднання до Етичного Кодексу ВГО "УАМ" є критерієм прийняття в члени Асоціації.

Структуру ВГО "УАМ" складають первинні осередки, які об`єднуються у обласні організації. Вищим керівним органом первинного осередку та обласної організації є їх Загальні збори, які скликаються один раз на рік. Керує діяльністю первинного осередку його голова. Рада обласної організації є керівним органом обласної організації між Загальними зборами. Голова обласної організації здійснює функції оперативного управління в період між Загальними зборами обласної організації.

Головним органом ВГО "УАМ" є Конференція, яка скликається не рідше ніж один раз на рік. Конференція обирає Раду ВГО "УАМ". Рада є керівним органом управління Асоціації між Конференціями. Раду очолює Президент, який обирається терміном на п`ять років.

Для здійснення поточної діяльності створена Дирекція ВГО "УАМ", яку очолює Генеральний директор УАМ.

   

 

  Наші координати:
03057, Київ-57,
пр.Перемоги, 54/1, оф.436
тел./факс. +38 (044) 456-08-94; 459 62 09
uma@kneu.kiev.ua
 
© 2001-2010
Українська асоціація маркетингу