Увага! Офіційний сайт Української асоціації маркетингу
змінив адресу на uam.in.ua
Ви автоматично перейдете на нову сторінку через 50 секунд.


 
на головну
напиши нам
Добавить в избранное
  Поиск »    
 

 

 

 
Разместить рекламу

  
POSADA.com.ua :: Работа в Киеве, Харькове, Одессе, образец резюме


 

     


   Науково-практична конференція   28 травня 2009 року у місті Мукачеві на міжнародної науково-практичної конференції «Роль підприємництва та неурядових організацій в розвитку міжнародного та міжрегіонального співробітництва на основі маркетингу» був підписаний Меморандум про співпрацю між Українською Асоціацією Маркетингу та Угорською Асоціацією Маркетингу. Було прийнято рішення підтримати пропозицію Голови Угорської маркетингової асоціації (УМА) пана Козака Акоша та генерального директора Української асоціації маркетингу (УАМ) пані Лилик І.В. щодо розробки проекту договору про міжнародне співробітництво двох асоціацій; підтримати ініціативу науковців Мукачівського державного університету (МДУ) Чучка Івана Михайловича (голова Закарпатської обласної організації «УАМ») та Жукова Святослава Августовича щодо розробки міжнародного трьохстороннього договору між УМА, УАМ, МДУ.

РЕЗОЛЮЦІЯ
міжнародної науково-практичної конференції
«Роль підприємництва та неурядових організацій в розвитку міжнародного та міжрегіонального співробітництва на основі маркетингу»
яка відбулася 28 травня 2009 року в сесійному залі Мукачівського міськвиконкому Закарпатської області


Міжнародна науково-практична конференція «Роль підприємництва та неурядових організацій в розвитку міжнародного та міжрегіонального співробітництва на основі маркетингу» успішно проведений в сесійному залі Мукачівського міськвиконкому Закарпатської області 28 травня 2009 року.
Організаторами семінару були Мукачівський міськвиконком, Мукачівський державний університет, Українська асоціація маркетингу, Угорська асоціація маркетингу, Фундація міжнародних досліджень, Асоціація економістів Закарпаття, Асоціація молодих економістів Мукачева.
Конференція організована за підтримки Міністерства освіти і науки України, а також підприємницьких та неурядових організацій міста Мукачево.
У роботі Конференції взяли участь представники влади, науковці міста, громадські організації різного спрямування та підприємства – суб’єкти зовнішньоекономічної діяльності. Були також присутні представники засобів масової інформації, які широко висвітлили цю подію для громадськості міста Мукачево.
Тематика конференції охоплювала багатогранні аспекти міжнародного та міжрегіонального співробітництва України з Угорщиною. Зокрема це стосувалося трьохстороннього співробітництва між Українською асоціацією маркетингу, її членом – кафедрою маркетингу Мукачівського державного університету та Угорською маркетинговою асоціацією. В рамках цього формату був підписаний меморандум про співробітництво між двома асоціаціями та було домовлено про підписання трьохстороннього договіру.
Робота конференції відбулася в сесійному залі Мукачівського міськвиконкому Закарпатської області. Розпочалася вона з привітального слова учасникам конференції міського голови Ленд’єла З.З. З доповідями виступили: генеальний директор Української асоціації маркетингу Лилик І.В.; голова Угорської маркетингової асоціації Козак Акош; завідувач кафедри маркетингу Мукачівського державного університету Бойко М.М.; проректор з наукової роботи Мукачівського державного університету Кабацій В.М.
На пленарному засіданні конференції були заслухані виступи учасників конференції, які представляли різні організації як громадські, так і підприємницькі. У формі дискусії були обговорені важливі питання, які є об’єктом теми конференції, визначені основні напрямки спільної діяльності по популяризації та більш активному використанні маркетингових засад.
Завершено заслуховування та обговорення доповідей і виступів прийняттям резолюції, в якій були зазначені пропозиції щодо покращення та вдосконалення міжнародного співробітництва між Україною та Угорщиною в напрямку розробки та організації спільної маркетингової діяльності всіх установ та організацій по обидві сторони кордону.
Особливо цікаві матеріали доповідей і виступів рекомендовані до друку у фаховому науковому журналі «Маркетинг в Україні».
Учасники конференції відмітили важливий досвід та ініціативи деяких виступаючих щодо об’єднання зусиль наукових і освітніх установ, державних та громадських організацій для вирішення різного рівня проблем пов’язаних з використанням маркетингу та функціонуванням міжнародного співробітництва, налагодження плідної міжрегіональної співпраці.
Учасники конференції ухвалили:
1. Вважати важливим завданням державних, комунальних, наукових і громадських організацій у тісній співпраці з підприємницькими структурами та суспільством шляхом обміну інформацією, системної освітньою роботою щодо популяризації маркетингу.
2. Рекомендувати органам влади та іншим уповноваженим організаціям, а також громадським організаціям України і Угорщини налагодити тісний взаємний зв'язок між собою та з підприємницькими структурами.
3. Підтримати:
а) ініціативу Голови Угорської маркетингової асоціації (УМА) пана Козака Акоша та генерального директора Української асоціації маркетингу (УАМ) пані Лилик І.В. щодо розробки проекту договору про міжнародне співробітництво двох сторін;
б) ініціативу міського голови міста Мукачево пана Ленд'єла Золтана Золтановича щодо об’єднання зусиль всіх учасників конференції в напрямку активізації міжнародного і міжрегіонального співробітництва щодо вирішення існуючих проблем;
в) ініціативу науковців Мукачівського державного університету (МДУ) Чучка Івана Михайловича та Жукова Святослава Августовича щодо розробки міжнародного трьохстороннього договору між УМА, УАМ, МДУ
г) спільну пропозицію щодо створення робочої групи для практичного впровадження всіх намічених напрямків міжнародного співробітництва.
4. Вважати доцільним організацію і проведення спільних міжнародних науково-практичних конференцій, яки б сприяли популяризації та більш активному впровадженню маркетингових засад у всі сфери господарської діяльності.
5. Резолюцію розіслати всім членам УАМ, організаціям-учасникам конференції та зацікавленим Міністерствам і відомствам України та Угорщини.
6. Висловити вдячність за підтримку у проведенні конференції міському Голові міста Мукачево пану Ленд'єлу Золтану Золтановичу.


   

 

  Наши координаты:
03057, Киев-57
пр.Победы, 54/1, оф.436
тел./факс. +38 (044) 456-08-94; 459-62-09
uma@kneu.kiev.ua

© 2001-2010
Украинская Ассоциация Маркетинга