Увага! Офіційний сайт Української асоціації маркетингу
змінив адресу на uam.in.ua
Ви автоматично перейдете на нову сторінку через 50 секунд.
 
на головну
напиши нам
Добавить в избранное
 Search »    
 

 

 

 
Разместить рекламу

 

  

     


   Books      Download Full Report

Report on the Assessment of the Technical and Programmatic Capacity of Ukrainian Civil Society Organization Activity in Consumer Targeted Activities conducted under the joint initiative of the European Union and UNDP "The Consumer Society and Citizen Network project (CSCN)" www.consumerinfo.org.ua

Видання УАМ
Скачать 
В книзі надані рекомендації щодо формування соціально-трудових відносин, напрямки розв’язання конфліктних ситуацій на підприємстві.
Скачать 
Книга призначена для людей, які бажали б розвивати свої лідерські якості, врахована гендерна стратегія лідерства і керівництва
Скачать 
Видання спрямоване на розкриття основних інструментів маркетингу, які необхідно застосовувати малим та середнім підприємствам.
Скачать
Книга містить основні поради щодо складання бізнес-планів для отримання кредитів.
Скачать
В книзі надруковані погляди роботодавців, провідних українських вчених та представленні міжнародні документі стосовно змісту та організації освіти маркетологів.

САЙТ КНИГИ http://book.pertsiya.com/
ПРО ЩО КНИГА Ця книга — один з перших у світі посібник з розробки брендів.
Яка б причина не стояла за «зговором мовчання», це вже не важливо — тепер у вас є ця книга. В ній представлена методика створення працюючого бренду, перевірена протягом п’яти років на більш ніж двохстах проектах.
ДЛЯ КОГО КНИГА
Для вищого керівництва компанії, щоб знати, що повинні робити менеджери по маркетингу і підрядчики по створенню бренду.
Для керівників відділів маркетингу, маркетологів і бренд-менеджерів, щоб знати, як створювати бренди і вірно їх розвивати.
Для рекламістів, щоб навчитись робити не тільки хорошу рекламу, а й хороші бренди.
ПРИДБАТИ КНИГУ
Через інтернет-магазини України Назва магазину Адреса книги на сайті Ціна (грн) Компаньйон http://www.companion.ua/ чи зателефонувати за номером (+38044) 4942504: звернутись до Вікторії Святун.75
Через інтернет-магазини Росії
Назва магазину Адреса книги на сайті Ціна (руб)
Озон.ру http://www.ozon.ru/ 402,1
Болеро http://www.bolero.ru/270

 
Перша українська книга про Директ-маркетинг!

За сім років розвитку Дні ДМ стали міжнародним майданчиком знайомств, обміну досвідом і ідеями, стартовим майданчиком безлічі нових бізнесів. За ці роки з трибуни прозвучали сотні доповідей. З них ми відібрали кращі для розміщення в Збірці. До Збірки увійшли статті, написані на основі 46 доповідей, що прозвучали на конференціях «Днів ДМ в Україні», і 41 кейс ДМ-проектів конкурсу «Direct Hit».

Збірка складається з трьох розділів:

  • Статті про нові технології в маркетингу.
  • Публікація семінару Алана Розенспена (США) «Як поліпшити Ваш директ-мейл» - популярний і дорогий семінар в Європі і США.
  • Опис реалізованих директ-маркетингових проектів: розробка ідеї, методи реалізації, оцінка результатів і аналіз можливих помилок.


Впевнені, що матеріали Збірки підштовхнуть Вас до нових думок, ідей, бажань, і для нових завдань Ви придумаєте нетривіальні рішення. І Ваша мрія теж збудеться, тому що думка матеріальна. Корисного Вам читання!
Технічна інформація про Збірку:
Книга повнокольорова, об'єм - 300 сторінок. Вартість – 39,00 грн. Для наших членів знижка 10%.
Доставка збірок по Україні - безкоштовна. Ви можете замовити Збірку «Дні Директ Маркетингу в Україні: кращі доповіді і кейси» прямо зараз подзвонивши по телефону (044) 492-70-42 або заповнивши бланк замовлення на сайті www.dmdays.com.ua

   

 
  Contacts:
03057, Kiev-57,
prosp.Peremogi, 54/1, r.436
tel./faks. +38 (044) 456-08-94; 459 62 09
uma@kneu.kiev.ua
 
© 2001-2010
Ukrainian Marketing Association