Увага! Офіційний сайт Української асоціації маркетингу
змінив адресу на uam.in.ua
Ви автоматично перейдете на нову сторінку через 50 секунд.
 
на головну
напиши нам
Добавить в избранное
 Search »    
 

 

 

 
Разместить рекламу

 

  

     


   Collective members    Back to list
Харківський інститут управління

Ректор Олександр Дмитрович Сердюк, канд. фізико-математичних наук, професор
Адреса: вул.Шевченка, 24, м.Харків, 61013, Україна
E-mail: khiom@ukr.net
Web-сторінка: www.khiom.com.ua
Телефон: +380 572 142 341, 400 540
Факс: +380 572 124 341
Рік заснування – 1991-й
Кількість співробітників – 116
Студентів – 1500
Контактні особи: Геннадій Владленович Афенченко , завідувач кафедри маркетингу

Спеціальності за напрямом 0501 “Економіка і підприємництво”:
маркетинг (спеціалізація – маркетинг на ринку товарів та послуг), фінанси, облік та аудит.
Форми навчання: денна, заочна, довузівська підготовка, друга вища освіта, підвищення кваліфікації; діє коледж (біржова та брокерська діяльність).
Вартість навчання: 1960 грн/рік (денна), 1200 грн/рік (заочна).
Методики навчання: з використанням комп'ютерної техніки, Інтернету; проходження практики на підприємствах та у банках; участь у працевлаштуванні випускників. Відомі українські та зарубіжні вчені залучаються читати лекції.
Дипломи державного зразка та Асоціації навчальних закладів України недержавної форми власності.

Харківський інститут управління акредитовано Державною акредитаційною комісією за третім рівнем. Інститут є колективним членом Міжнародної кадрової академії, Асоціації навчальних закладів України недержавної форми власності; він атестований Міжнародною атестаційною радою. Очолює Інститут член-кореспондент Міжнародної кадрової академії, професор Олександр Дмитрович Сердюк.
Контингент студентів – понад півтори тисячі осіб. Навчальний процес забезпечено новітніми методиками та комп'ютерними технологіями; реалізується принцип індивідуалізації навчання.
На даний час в Інституті працюють 16 докторів наук, професорів і 57 кандидатів наук, доцентів. До навчального процесу залучаються відомі спеціалісти-практики.
Всі підрозділи вузу підключені до єдиної комп'ютерної мережі та Інтернету. В Інституті створена і функціонує система зворотного зв'язку з випускниками, діють інститут кураторів, соціологічна, психологічна і медична служби. Активно розвинута система студентського самоврядування, яка включає студентський деканат, студентську наукову частину, центр трудових ініціатив, студентський клуб та прес-службу.
Інститут співробітничає з іншими навчальними закладами. На базі Інституту регулярно проводяться міжнародні, всеукраїнські та регіональні наукові конференції, семінари, наради.
За успіхи в навчальній, виховній та науковій роботі колектив інституту неодноразово нагороджувався почесними грамотами й дипломами, а його керівництво вшановане почесним знаком “За розбудову освіти”.

Член УАМ.

   

 
  Contacts:
03057, Kiev-57,
prosp.Peremogi, 54/1, r.436
tel./faks. +38 (044) 456-08-94; 459 62 09
uma@kneu.kiev.ua
 
© 2001-2010
Ukrainian Marketing Association